×

news
2018-06-04 13:49:28

Kup Bitcoina teraz, gdy jest jeszcze tani- mówi CEO z Pantera Capital

Kryptowaluty są teraz tanie, mówi Dan Morehead, założyciel Pantery Capital Management. To dobry moment na zakup.
Bitcoin wyceniono na około 7.500 USD w czwartek o 17:30. Spadek o ponad 50 procent od najwyższego poziomu z grudnia 2017, gdzie osiągnął wartość 19.500 USD.
Bitcoin mogł osiągnąć już swoją najniższą wartość w tym roku, powiedział Dan Morehead, założyciel Pantera Capital Management. Teraz jest dobry czas na zakup.

„Wszystkie kryptowaluty są teraz bardzo tanie” – powiedział Morehead, który pełni funkcję CEO i dyrektora inwestycyjnego Pantera Capital.

Ogólnie rzecz biorąc, kryptowaluty spadły w tym roku o 65 procent w porównaniu do ich najwyższych poziomów, powiedział.

„Teraz jest znacznie taniej kupić i dołączyć  do wyścigu, który trwa”, powiedział w czwartek Morehead w „Fast Money”.

Bitcoin, jedna z najpopularniejszych kryptowalut, osiągnęła najwyższy poziom 19,500 USD w grudniu 2017 roku. W czwartek wieczorem o 17:30 Bitcoina wyceniono na około 7 500 USD.

Niestabilna natura wszystkich kryptowalut pozostawiła obserwatorów rynku krypto na krawędzi w obliczu zbliżających się problemów regulacyjnych. Kryptowaluta nadal jest w dużej mierze nieuregulowanym przemysłem.

Ale to może zadziałać na korzyść inwestorów, powiedział Morehead.

Wiele instytucji zasadniczo kupuje plotkę [o potencjalnych przepisach SEC] i sprzedaje ten fakt. Zainwestuj teraz, aby za trzy, cztery lub pięć miesięcy, kiedy instytucjonalni opiekunowie regulowani przez jakość tych, których słuchamy, będą online, będą mieli swoje stanowiska

Jego wskazówka dla inwestorów:

Kup walutę po przekroczeniu średniej ruchomej wynoszącej 230 dni, poczekaj rok i sprzedaj. Nawet nie myśląc o tym, zarabiasz średnio 239 procent.

Inwestor powiedział, że tę strategię najlepiej ilustruje Bitcoin, moneta, której „zdarzyło się to około pięć razy w ciągu ostatnich sześciu lat”, powiedział.

„To jest sedno tego handlu: rzadko zdarza się, że jest ono tanie w stosunku do długoterminowej średniej” – powiedział Morehead. „Więc dziś jest dobry dzień na zakup.”

Pantera Capital Management, założona w 2013 r. przez Morehead, jest jedną z pierwszych amerykańskich firm Bitcoin. Firma posiada około 35 ICO (pre-auction) i około 25 płynnych walut Blockchain, w tym XRP, Ethereum i Bitcoin.

Powrót

WSZYSTKIE
POŁĄCZENIA SZYFROWANE