×

news
2018-06-18 13:43:45

Kryptowaluty to Apple na wczesnym etapie rozwoju.

W latach 1995-2000 ludzie inwestowali znaczne sumy w spółki “.com”, które często powstawały bez odpowiednich modeli biznesowych. W dzisiejszych czasach ludzie mogą wymyślać nowe pomysły, które można zapisać w White Paper, aby cały świat mógł je przeczytać. Ponieważ wynalazki te są kreatywne, milionerzy inwestują w początkową ofertę monet (ICO).

Yoni Assia wyjaśnił, że blockchain wydaje się być równie rewolucyjny, jak internet. “Tesla zrobiła 2,000%, Facebook 1,000%, Google 1,000%. To jest to samo, ale na wcześniejszym etapie” – dodał. Po wprowadzeniu iPodów i udoskonaleniu systemu Mac OS w latach 2001-2005 wycena Apple również zaczęła stopniowo rosnąć.

Przyjmując tę analogię do notowań Apple na przestrzeni lat 2001-2005 zauważymy, że jeżeli projekty kryptograficzne będą rozwijać się w takim tempie, spodziewać moglibyśmy się jeszcze ich znacznej aprecjacji.

Na zakończenie Assia wskazał, że jeżeli tylko ktoś dowie się o technologii blockchain i ją zrozumie, chce, aby cały świat z niej korzystał. Blockchain zapewnia przejrzystość i decentralizację, które po wdrożeniu w branży medycznej i inżynieryjnej oraz w systemach wyborczych, mogą rozwiązać wiele problemów. Zwolennicy Blockchain pracują dzień i noc nad udoskonaleniem tej technologii, aby urzeczywistnić te pomysły gdzieś w najbliższej przyszłości. Do tego czasu musimy poczekać i zobaczyć, które firmy kryptograficzne będą warte inwestycji.

Powrót

WSZYSTKIE
POŁĄCZENIA SZYFROWANE