×

news
2018-06-12 17:27:48

Cena Bitcoina spadła: czy to najlepszy czas do kupowania? Cena Bitcoina spadła: czy to najlepszy czas do kupowania?

Około 2 po południu (EST) w dniu 11 czerwca 2018 r. Bitcoin, kryptowaluta numer jeden, spadła o prawie 1000 USD z ceny, osiągając 6 700 USD. BTC ma teraz najniższą wartość od połowy marca 2018 roku. Jedno z najważniejszych pytań, które się nasuwa to …co dalej? -dołączyć do brygady selloff, hodl lub kupić więcej bitcoinów?

Zapoznanie się z faktami
Po pierwsze, fakty należy wyjaśnić. Manipulatorzy rynku najprawdopodobniej spowodowali obecny gwałtowny spadek cen. Detaliczni inwestorzy kryptowalut wykazali, że mają „cienką skórkę”, jeśli chodzi o niekorzystne sygnały rynkowe z powodu wietrzenia. Odpowiedź jest zwykle taka sama – masywny hałas, który niezmiennie wysyła ceny spadające.

Wszystkie niezbędne manipulacje były ważnym wydarzeniem, które wywołały panikę – i nie, nie włamano się do Coinrail. Wystarczyło ostatnie śledztwo w USA dotyczące czterech znaczących wymian kryptowalutowych pod zarzutem manipulacji cenami wystarczyło by zasiać panikę na rynku. Wynik? Cóż, sprzedawcy sprzedają, główni gracze kupują BTC po znacznie niższych stawkach, a cena wraca do normy, zapewniając duży zysk dla wielorybów – czy to niedźwiedzie? To może być jedno i drugie.

Kupić czy nie kupić Bitcoina
Według 99Bitcoins, kryptowaluta numer jeden umarła już 300 razy. Wiele z tych „zgonów” było nagłymi spadkami cen, którymi przechwalali się krytycy, że to koniec Bitcoina. Przez większość 2018 roku ceny BTC i innych kryptowalut walczyły. Jednak pomimo tych zmagań nastąpił napływ kolejnych inwestycji na rynek. Wydaje się sprzeczne z intuicją wydanie setek milionów dolarów na upadający rynek. Czy wiedzą coś, czego my nie wiemy?

Wielu analityków zwróciło uwagę, że całkowite zyski bitcoinów w każdym roku miały miejsce w ciągu dziesięciu dni. Tak więc, jeśli nie byłeś właścicielem BTC w tym okresie, ryzykujesz, że nie osiągniesz zysku. W ciągu 2 godzin 12 kwietnia 2018 r. Bitcoin wzrósł z 6 800 USD do 7 800 USD, podobnie jak spadek z 11 czerwca. Wieloletni holdowcy BTC powiedzą, że rynek porusza się w cyklach. W takim przypadku ceny najprawdopodobniej odbiją się i będą ponownie rosły.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Podstawową strategią handlową jest kupowanie po niższej cenie i sprzedaż po wyższej cenie. Jeśli można spodziewać się odbicia ceny, to być może obecny spadek jest dobrą okazją do zakupu BTC. Ostatecznie wszystko zależy od tolerancji ryzyka i wiary w długoterminową rentowność Bitcoin jako aktywa.

Powrót

WSZYSTKIE
POŁĄCZENIA SZYFROWANE